zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchNaše hodnoty

Sme presvedčení, že iba najvyššej kvality zvon je schopný prežiť navždy, vydávajúc krásny silný hlas. Sme tiež presvedčení, že kombinácia dlhoročnej rodinnej tradícii s modernými riešeniami v oblasti konštrukcie zavesenia a manipulácie zvonami je schopná plne uspokojiť našich zákazníkov a prispieť k rozvoju našej dielne ...

Zvony sú našou vizitkou. Toto svedčí o nás ako o výrobcoch. Zvony sú často nazývané Boží hlas, a preto kvalita ich zvuku a ich vzhľad musia spĺňať najvyššie štandardy. V prípade troch kritérií kvality nie je kompromis. Sú to:

 

 

Kvalita zvuku

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

Zvonček je hudobný nástroj, ktorý podlieha veľmi prísnym akustickým normám. Ako jediná zvonáreň v Poľsku pravidelne vykonávame kampanologické skúšky a akusticky certifikujeme naše zvony! Neustále zlepšujeme šablóny našich zvonov! Podarilo sa nám vytvoriť šablónu, ktorá rafinuje zvuk našich zvonov cez harmonickú koordináciu vedľajších tónov a zvuku.

Prečítajte si viac

 

Kvalita materiálu

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

Vhodný materiál nielen ovplyvňuje vzhľad zvonov, ale tiež zaisťuje harmonický zvuk. Zvony odlievame z najvyššej kvality medi a cínu v nemenných proporciach 78:22. Dodržanie týchto vyvinutých v priebehu storočí proporcií a čistých surovín zabezpečí jasný zvuk a estetický vzhľad.

Prečítajte si viac

 

Kvalita konečnej úpravy

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

Zvon je tiež umenie a remeslo, ktorého usporiadanie a realizácia by mali byť rovnako dôležité ako to, z čoho je odliaty a ako znie. Vykonávame konečnú úpravu zvonov, nepoužívajte zároveň akékoľvek umelé prostriedky. Naše zvony sú spracovávané manuálne zručnými cizelérmi, takže sme schopní poskytnúť grafickému dizajnu individuálnu povahu prispôsobenú potrebám farnosti a okolnostiam.

Prečítajte si viac

 
 
Potvrdenie kvality
Záruka a osvedčenie o akosti
 
zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

Každý zvon odliaty v našej dielni dostane certifikát kvality potvrdzujúci jeho zvukové a technické parametre. K osvedčeniu musí byť pripojená 25-ročná záruka (platia pri dodržaní záručných podmienok našej dielni) Okrem toho, na požiadanie, poskytneme vzorku liateho materiálu.

Dokumenty zvona sú nielen potvrdením o ich kvalite, ale môže byť tiež jedinečný suvenír z odliatia zvona .. Aby bolo možné plne sa tešiť "zrodením zvona" srdečne pozývame na odliatky, kotré sa konajú v našej zlievarni v Przemysli.

 

 

Vedeli ste, že...

Najväčší zvon odliaty v našej dielni vážil viac ako 10 ton!

 

Novinky v galérii...