Pre vaše pohodlie sme pripravili veľa zaujímavých aplikácií umožňujúcich starostlivo zoznámiť sa s každým nami ponúkaným zvonom. Pomocou konfigurátora sád, môžete zostaviť ľubovoľné harmonické sady a počúvať zvuk najobľúbenejšie sád v Európe.


Stiahnite tabuľku zvonov

 

Kvalita materiálu

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchSprávne vybraný materiál má významný vplyv nielen na zvuk a tón zvonov našej dielni, ale aj na ich vzhľad, farbu a lesk. Zvony odlievame z najvyššej kvality medi a cínu. Zistite, prečo používame iba najkvalitnejšie materiály a aký vplyv to má na kvalitu zvonu.

viac

Kvalita zvuku

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských Ako jediná zvonáreň v Poľsku pravidelne sa podrobujeme kampanologickým skúškam a akusticky certifikujeme naše zvony! Neustále zlepšujeme šablóny našich zvonov! Pozrite sa, čo určuje zvuk našich zvonov.

viac

Kvalita konečnej úpravy

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchZvon je tiež umenie a remeslo, ktorých grafické usporiadanie a realizácia by mali byť rovnako dôležité ako to, z čoho je odliaty a ako znie. Pozrite sa, ako môžeme dokončiť zvony, nepoužívajúc žiadne umelé prostriedky.ozrite sa na naše podobizne a ozdoby!

viac