zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchNajkrajšie vežové hodiny
Spoločnosti Rduch Czernica
 
  • Hodiny, ktoré máme v našej ponuke patria medzi najznámejšie a uznávané doma i v zahraničí.

  • Používame časovače švajčiarskych značiek alebo vlastnej výroby.

  • Hodiny sú navrhnuté s použitím najmodernejších programov založených na CAD / CAM, akejkoľvek farby a vzhľadu pri zachovaní presného mechanizmu načasovania.

  • Nádherný dizajn, bohaté databázy vzorov.

 

 

Grafické návrhy hodín
Plná ľubovoľnosť navrhovania
 
Zákazník má plnú ľubovoľnosť, pokiaľ ide o vzhľad a farbu hodín. Vizualizáciemôžeme pripraviť na základe pokynov alebo návrhu našich projektantov či projektantov investora. Pre našich zákazníkov máme príkladové typy terčov, ručičiek a farby.

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

 

Kvalita v každom detaile
Najodolnejšie materiály a nebývalá presnosť

 

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchVežové hodiny sú často namontované v miestach ťažko prístupných a obzvlášť vystavených povetrnostným vplyvom. Preto vykonávame iba terče využívajúce najodolnejšie materiály ako zliatiny hliníka, nerezová oceľ, meď, polykarbonát, sklo a vysoko kvalitné plasty. Číselné údaje, ručičky a dekoratívne prvky terče môžu byť pokryté zlatom, špeciálnymi náterovými hmotami alebo odlietej z celkovej hmoty danej farby. Hodiny komponenty prevodovky sú vyrobené z nerezovej ocele a vysoko kvalitných plastov, čo vylučuje koróziu a negatívny dopad poveternostných podmienok. Používame počítača na ovládanie prevádzky hodín s takmer dokonalou presnosťou - jedna sekunda za 100 rokov.

 
Podsvietenie LED
Krásna iluminácia v noci
 

Spoločnosť Rduch ponúka diodovú ilumináciu LED existujúcich hodinových terčov bezzlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchakéhokoľvek zásahu do ich tvaru a vzhľadu. Špeciálna LED osvetlenie sa vyznačuje minimálnou spotrebou energie s dlhodobú trvanlivosťou. LED nočné osvetlenie spôsobí, že hodiny majú pôsobivý vzhľad aj v noci. Osvetlenie môže byť nastavené na akúkoľvek farbu aj pestrofarebné.

Hodiny sú viditeľné z veľmi veľkej vzdialenosti a skrášľujú mesta a dediny po zotmení. Je možné podsvietiť celéh hodiny alebo ich jednú časť.

 

 

Stiahnite s katalóg s navrhovanými vzormi hodín

 

 

 

 

Vedeli ste, že...

Naša dielňa bola založená v roku 1808 a už viac ako 200 rokov dodaje zvony do celého sveta!

 

Novinky v galérii...