Automatické żalúzie
Inovatívny systém

 

V spolupráci so spoločnosťou Rduch Czernica sa špecializujeme na automatizáciu žalúzií v zvoniciach. Vyrábame žalúzie z ľubovoľných materiálov (oceľ, dub, hliník). Sfarbenie je individuálne nastavené k veži kostola podľa palety RAL. žalúzie sú vyrobené v súlade s normou DIN 4178. Vďaka použitiu automatiky je možné regulovať intenzitu bitia zvonov. Automatické žalúzie sú otvorené, keď zvony bijú a uzavierajú sa po dokončení. Veľkou výhodou tohto systému je ochrana vnútra veže pred poveternostnými vplyvmi (dážď, sneh), ako aj ochrana proti vtákom. Vďaka špeciálnym náterom, žalúzie sú veľmi trvanlivé. Systém automatiky otvorí žalúzie pred zvonením a zatvára, keď vypnete zvony.

 

 

zlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchzlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchzlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchzlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńskýchzlieváreň zvonov zvonárska dielňa felczyńských

 

 

Vedeli ste, že...

Ako jediná spoločnosť v Poľsku pravidelne vykonávame kampanologické skúšky neustále zvyšujúc kvalitu zvuku našich zvonov!

 

Novinky v galérii...